Advanced System Care Pro 9.0.3 nasıl bir programdır, full ve ücretsiz (lisanslı) hangi adresten download edebilirim?

Advanced System Care Pro 9.0.3 nasıl bir programdır, full ve 16-17 Aralık 2015 günü  full ve ücretsiz (lisanslı) hangi adresten download edebilirim?

temmuz temmuz (12505)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Advanced SystemCare Pro 9 sisteminizi temizleyen, koruyan, optimize eden, hızlandıran ve hatta çevrimiçi güvenlik sağlayan, hepsi bir arada ve kullanımı kolay bir PC optimizasyon programıdır. Yeni eklenen Speed Up sekmesi sisteminizi,disk ve tarayıcınızı hızlandırır, sistem açılış zamanını kısaltır. Ayrıca Startup Manager, Performance Monitor, Large Files Finder, Auto Shutdown, Win Fix gibi 10 kullanışlı özelliğe sahiptir. Bu uygulama ile PC'nizin tüm potansiyelini keşfedin.

    Download:

    http://tr.giveawayoftheday.com/ (tıkla)

    Dikkat: Verdiğim linkten full lisanslı temin imkanı 17 Aralık 2015 günü saat 10'a kadar devam edecektir. Daha sonra ise bu imkan kalkacak, fırsat kaçmış olacaktır.

    temmuz temmuz (12505)