advanced system care türkçe idi ingilizce olmuş neden acaba

advanced system care türkçe idi ingilizce olmuş neden acaba çözümü varmı

gkha gkha (11)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Otomatik güncellenmiş olabilir.

    Çözüm yolları elbette var:

    1- Program açılır ve sol üstte üç çizgiden ayarlara girilir. Ayarlarda "User Interface" (Kullanıcı Arayüzü) bulunur. Oraya tıklanır ve oradan Geçerli Dil (Current Language) ayarı yapılır (Türkçe seçilir):

     Advanced System Care İnce Ayarlar - videolu anlatım (tıkla)

    2- İngilizce sürüm kaldırılır ve türkçesi yeniden yüklenebilir.

    3- Eğer sistemde Sistem Geri Yükleme aktif ise ve problem öncesi bir zamana ait geri yükleme noktası varsa sistem geri yüklenebilir:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)