Advanced System Care ve Driver Booster kullanmamı tavsiye ediyor musunuz?

    Toplam 1 Cevap

    Advanced SystemCare ve Driver booster gibi uygulamalar bilgisayarına zarar verebilir. Driver booster yanlış driverleri indirip hatalar almanı sağlayabilir. Advanced SystemCare bilgisayarını hızlandırmaz yavaşlatır.

    Marka kötülemek gibi oldu fakat elbette güzel yönleri var fakat driver güncelleme uygulamaları yani 3. part uygulamalar yanlış driverleri indirebiliyorlar.

    Sistem hızlandırma uygulamaları sistemi yavaşlatıyor siz hızlandır'a tıklayınca hızlandırıyor fakat 1-2 dakikalığına.

    darkcrak darkcrak (5168)