Advanced SystemCare 11 programı  nasıl ve  güvenilir  bir  program mıdır ?

mat7 mat7 (341)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Kesinlikle önermem bu program yüzünden 3 kere format attığımı bilirim.En iyisi hiç kullanmamak Pc hızlandırırken bi yandanda Pc'de ileriki zamanlarda bozulmalar meydana geliyor ve format atılmadan düzelmiyor bu sorunlar CCleaner yeterli bence

    morganflex morganflex (40)
    6 yıl önce cevaplandı

    • IObit Uninstaller programının önerdiği bir programdı . Tıkladığımda hemen indi ve kuruldu . Bende anlamadım. Ve benimde hoşuma gitmedi . önermemeniz üzerine hemen kaldırdım . Teşekkür ederim cevabınıza. @morganflex(7) mat7 6 yıl önce

    Advanced SystemCare bir sistem bakımı programıdır. İnternetten kısa bir araştırma yaptığımızda programla alakalı çok şikayet olduğunu görüyoruz. Ben kısa bir tecrübemi anlatayım.

    Laptopumda 4 GB DDR3 RAM var. Advanced SystemCare programındaki "RAM temizleme" adı verilen özelliği gördüm ve dikkatimi çekti. Daha sonra çalıştırdım, çalıştırmamla beraber bilgisayarın donması ve hiçbir işlem yapılmayacak şekilde kilitlenmesi bir oldu. Ama herkeste bu sorun yaşanacak diye bir şey yok, belki de ben kullandığım zaman programda bir hata vardı ve yeni güncellemeyle bu hatayı düzeltmiş olabilirler. Yine de fikir sahibi olman için bu tecrübemden bahsetmek istedim..

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • IObit Uninstaller programının önerdiği bir programdı . Tıkladığımda hemen indi ve kuruldu . Bende anlamadım. Ve benimde hoşuma gitmedi . önermemeniz üzerine hemen kaldırdım . Teşekkür ederim cevabınıza. @farurhenho(2842) mat7 6 yıl önce
    • Önermiyorum değil. Sadece yaşadığım bir tecrübeyi anlattım, bu bilgi ışığında yükleyip yüklememek tamamen senin elinde :) @mat7 omercik 6 yıl önce
    • Farkındayım anlattığınız tecrübe önermedi zaten siz değil :) Benimde hoşuma gitmedi zaten ve kaldırdım . :) @farurhenho(2842) mat7 6 yıl önce

    Açıkcası dediğiniz programın özelliklerini kısaca sayacak olursak kendi görüş ve fikirlerim ile Çok yönlü bir program olup detaylılığı göz arda etmemişler 2015-2017 yılları arası kullandığım bir program idi sürücü güncellemeleri kayıt defteri düzelticileri ondan sonra windows la ilgili düzeltmeler her şeyi ile güzel yani görevini yapıyor yanlız bilgisayarın taa iç birimlerine kadar sızabiliyor ve bazen aşırı derecede pc yavaşlatabiliyor.Arayüzü gayet net anlaşılar bilir. Windows la ilgili hata düzeltmeleri virüs ile mücadele bçlümlerini tek tek ayırmışlar.Bugün Windows yazılımı ile ilgili gerekli ne varsa hepsini bir arada toplayıp derlemişler silinmeyen dosyaları silme efenim oyunlar için fps hızlandırcı olsun. Ama ben önermiyorum.

    Şöylede başıma bir olay gelmişti 2015 in temmuz ayında Windows 7 Ultimate yazılımı kullanıyordum bilgisayarımda her gelen güncellemeyi başarılı şekilde hespsini yapıyordum ama güncelleme ile pc mavi ekran hatası vermeye başladı olayı araştırdığımda ram ve diğer donanım parçalarından meydana geldiğini zannediyordum araştırdığımda bir baktım meğerisem ekran kartı sürücüsü güncel olmadığı için imiş sonra bu dediğiniz programı pc ye kurdum sürücü güncellemelerini açtım tüm sürücüleri güncelledim sonra sorun kalkmıştı.

    lucas77 lucas77 (199)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Mavi ekran dediğiniz ekran birden maviye dönüyor ve (A problem has been ) diye başlayan ingilizce uzun bir yazısı olan bir ekran mıdır ? Bir kaç oluyor bende var bu sorun . Neyse bu başka bir sorun. Teşekkürler tecrübenizi paylaştığınız için. @lucas77 (16)  mat7 6 yıl önce
    • Yani aradan 3 yıl geçti heralde onun gibi bir şey veriyodu lucas77 6 yıl önce