Advanced SystemCare gerçekten %300'e kadar hızladırma yapıyor mu?

bilgisarımda advanced programı vardı pcyi hızlandırıyor diye indirdim ama onu silince pc nefes almaya başladı bence yalan %300e kadar hızlandırma

andromobil andromobil (74)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Saçma sapan programlar kullanma pek bir işe yaramıyorlar.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • aslında asc işe yaryor oda tek windows sorunlarını tek tıkla çomesi andromobil 4 yıl önce
    • Hayır sözde çözüyor hydra 4 yıl önce

    Zaten o tip programların amacı da bu yani yavaşlatması normal. Ben şu programları kullanıyorum

    Comodo registry cleaner bu program regeditdeki gereksiz öğeleri temizliyor ama şunu da fark ettim cpu kullanımını da düşürüyor.

    CCleaner nedir? CCleaner nasıl kullanılır? Gereksiz dosyaları temizlemesi için kullanıyorum

    darkcrak darkcrak (5158)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Wise Care 365 nasıl kardeş andromobil 4 yıl önce
    • Wise care 365 de iyi ama bilgisayarını hiç biri hızlandırmaz @andromobil darkcrak 4 yıl önce
    • Wise Care 365 i öneririm kullanıyorum. Sistemi hızlandırmıyor ama gereksiz dosyalar,browser önbellekler vb. şeyleri hızlıca temizliyor pratik ve kullanışlı. muvel 4 yıl önce