Advanced systemcare mi daha iyi ccleaner mi

Advanced programı ve o firmanın defrag progmamını kullandım ama advanced gizlilik bulmada ve gereksiz dosya bulmada iyi diye kullanmak istiyorum ama hala kararsızım ccleaner de iyi ama advanced görünüş olarak iyi diye hoşuma gidiyor ama şunu anlamadım defrag ile advanced kullanınca mavi ekran oluyordu sizce hangisi daha iyi.

andromobil andromobil (74)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Advanced systemcare fiyasko diye bilirim. CCleaner de  avast'ın programı avast onu satın aldı yani gayet iyi bir program diye bilirim ama temizlik programları bilgisayarını hızlandırmaz sadece gereksiz dosyaları siler.

    Ben bilgisayarımda şunları kullanıyorum:

    darkcrak darkcrak (5168)
    4 yıl önce cevaplandı

    Advanced SystemCare kullanma boş bir program ne hızlandırdığı var ne temizlediği, sadece CCleaner kalsın o da kalıntı falan temizlemek için.

    hydra hydra (3800)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Şuan o var bende ama advanced de farklı koruma özellikleri olduğu için hoşuma gidiyor aslında kullanmamak daha iyi dediniz gibi kayıt defteri temizliği ve defrag işlemleri mavi ekran yapıyor andromobil 4 yıl önce
    • Kullanmayın derim. hydra 4 yıl önce