Adware:JS\Pornpop virüsü nasıl temizlenir?

Adware:JS\Pornpop virüsü nasıl silinir, Adware:JS\Pornpop virüsü bilgiayardan nasıl kaldırılır?

Adware:JS\Pornpop virüsü bilgisayarınızda porno içerikli, adult içerikli açılır kendinden açılır pencereler içerisinde reklamlar görüntüler.

Herhangi bir web sitesinde gezdiğinizin önemi yoktur, bir gazete sitesinde veya alışveriş sitesinde geziyor olsanızda popup olarak tabir edilen reklam pencereleri Adware:JS\Pornpop virüsü tarafından otomatik açılır.

Aşağıda Adware:JS\Pornpop virüsü nasıl silinir, Adware:JS\Pornpop virüsü bilgiayardan nasıl kaldırılır? çözüm olarak sunulmuştır.

hakan hakan (15424)
10 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Adware:JS\Pornpop virüsü bir javascript virüsüdür.

    C:\Users\[Kullanıcı Adınız]\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files gibi geçici internet  dosyalarının depolandığı alana bulaşır.

    Adware:JS\Pornpop virüsünün bulaşması için zararlı içerik bulunan bir siteye girmiş olmanız gerekir. Zararlı içerik bulunan bir siteye girdiğinizde Adware:JS\Pornpop virüsü bilgisayarınıza bulaşır.

    Bilgisayarınıza bulaşan Adware:JS\Pornpop virüsü açılır reklam pencereleri görüntüler. Bu reklam pencerelerin içinde porno, erotik, +18 görüntüler olabilir.

    Adware:JS\Pornpop virüsünü temizlemek için bir anti-malware yazılım kullanabilirsiniz. Adware:JS\Pornpop virüsü kaldırmak için Malwarebytes anti-malware programı size çözüm sağlayacaktır.

    Adware:JS\Pornpop virüsü temizlemek için şu linkte nasıl kullanıldığı anlatılan programı indirin ve bilgisayarınızda tam tarama gerçekleştirin:

    Malwarebytes anti-malware kullanımı

    hakan hakan (15424)