adwclean ile temizledikten sonra ekran gelmemeye basladi

Abilerim ablalarim adwcleaner ile 580 e yakin tehdit temizledim sonra yeniden baslatti ve ekran gelmemeye basladi windows simgesi cikiyo sonra ekran siyah bir tek fare imleci gozukuyo w7 kullaniyorum

egecelikoglu09 egecelikoglu09 (1)
6 yıl önce sordu

  • Kapatma tusuna 10sn bastim tekrar acdim olmadi egecelikoglu09 6 yıl önce

Toplam 2 Cevap

AdwCleaner çok başarılı bir malware programıdır nedeni virüs olarak gördüğü porogamı kaldırınca hata vermişte olabilir

bilgisayarınızın açma kapama tuşuna 10 saniye basılı tutun biligayar kapansın yeniden açın açılması gerekir

candan candan (4301)
6 yıl önce cevaplandı

    Önce PC'yi Güvenli Modda başlat ve açıldıktan sonra sistemi geri yükle:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    Eğer Güvenli Moddada başlatamazsan bu defa işletim sisteminin yükleme medyası (DVD'si veya flash belleği) ile PC'yi açarak ön yükleme sonrası "Bilgisayar onarımı" seçiminden gereken tamiratı yap.

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Isletim sistemim cakmaydi crack cd sen atip sahibine geri verdim yapcak bisi kallmadi formatlatcam artik egecelikoglu09 6 yıl önce
    • Güvenli Modda aç demiştim. Onu denedinmi? @egecelikoglu09 temmuz 6 yıl önce
    • Evet denedim egecelikoglu09 6 yıl önce