AdwCleaner Android için var mı?

Laptop'a AdwCleaner yükledim ve kullandım hakikaten laptop'da hızlanma oldu.  Acaba AdwwCleaner'ın android  için olanı var mı?

xmusax xmusax (3)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    AdwCleaner Android uygulaması yok. AdwCleaner sadece PC için tasarlanmış bir yazılım. Özellikle tarayıcı üzerine yapışan zararlı eklentiler için düşünülmüş.

    AdwCleaner benzeri bir program Android için söz konusu değil.

    Fakat Clean Master gibi Android telefon ve tabletlerin hızını arttıran temizleme programları mevcut. Clean Master ile gizlice çalışan uygulamarı devreden çıkartabilirsiniz.

    Yine Clean Master ile gereksiz dosyaları temizleyebilirsiniz. Clean Master benim gözümde bir dezavantajı var sürekli bazı programı indirmeniz için yönlendirme yapması.

    Clean Master ile temizlik yaptıktan sonra programı kaldırabilirsiniz.

    cemkara cemkara (4215)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Clean Master i hiç sevmiyorum sanki android cihaza yükleyince yavaşlıyor. ilk başlarda hızlanıyor ama gittikçe yavaşlıyor bende telefona virüs filan giriyor san nediyorum daha çok değişik programılar yükledim fayda etmedi her şeyi sildim fayda etmedi 1 kaç gün sonra cleanmasteri sildim android cihazım uçmaya başladı resmen xmusax 9 yıl önce
    • Ben de sevmiyorum açıkcası çalıştırdıktan sonra kaldırıyorum. cemkara 9 yıl önce