Adwcleaner çalışmıyor

Adwcleaner'ı ilk kullanışımda işe yaradı yazılımları sildi ama ondan defalarca denememe rağmen işe yaradı.

Hiç bir yazılımı kaldıramadım yazılımları buluyor temizle diyorum yeniden başlatırken mavi bi ekran geliyor sonra bilgisayar açılıyor. Fakat hala aynı. Bunu nasıl düzeltirim ya da başka iyi bir program var mı?

emreonhan emreonhan (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    sorun çözüldü güvenli modda açtıp bilgisayarı ve programı öyle çalıştırdım

    emreonhan emreonhan (1)