AdwCleaner hangi ayarlarda kullanılmalı?

Daha ayrıntılı korunma için, ayarlar bölümünden neler yapmalıyız? En iyi ve ince ayarlar nelerdir?

zilol zilol (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Adwcleaner koruma sağlamaz. Sadece bilgisayarına bulaşmış olan reklam yazılımı varsa onu temizler. Zaten oldukça basit bir programdır. Varsayılan olarak senin için en iyi ayarlar programın kendi içinde yapılmıştır. Bu sebepten ayar gerektirmez.

    hakan hakan (15424)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Hani ayaları olur ya ondan sordum. zilol 6 yıl önce
    • @zilol ayar yok. Çalıştır - Temizle sadece. hakan 6 yıl önce

    Adwcleaner adından da anlaşıldığı gibi adware adını verdiğimi genellikle tarayıcıya bulaşan tarayıcı korsanı web siteleri, reklam yazılımlarını temizler. Bunu bir antivirüs programı olarak görme. Topu topu 2 buton var zaten, bunlardan başka yapılmaı gereken ayar yoktur.

    Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Hani ayaları olur ya ondan sordum. zilol 6 yıl önce
    • Adwcleaner'in ayarı yok. Programı çalıştırır çalıştırmaz Scan butonuna basıp tarama yapıyorsun, Clean butonuna basıp tespit edilen tehditleri temizliyorsun. @zilol omercik 6 yıl önce