Adwcleaner tarattiktan sonra internet gitti.

Bilgisayarı Adwcleaner tarattiktan sonra internet gitti. Baglanti yok diyor. Bağlantı simgesinde carpi isareti var.

Sorun ne olabilir?

kullanici938915 kullanici938915 (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sorunu şuan tam çözemedim sistem geriyüklemesi yap

    bcaggul bcaggul (117)
    9 yıl önce cevaplandı

      Aygıt yöneticisini aç ve ağ bağdaştırıcılarını bul oradan wifi adaptör yada ethernet artık ne kullanıyorsan sağ tıkla kaldır de eğer kaldırma işlemi işe yaramazsa aynı işlemi yap ve yazılımı sil de yazılım kalktıktan sonra aygıt yöneticisine sağ tıkla ve donanım değişikliklerini tara de böylece yazılım tekrar yüklenecek. Daha sonra gerekirse yazılımı indirip kurabilirsin.

      yusufbozar yusufbozar (348)