Adwords hesabımda bulunan anahtar kelimeleri başka bir hesabıma taşıma

Merhaba,

Adwords'de ki bir hesabımda bulunan anahtar kelimeleri ve negatif anahtar kelimeleri tek tek kopyala yapıştır yerine topluca indirip başka bir hesaba yükleme veya başka türlü farklı hesaba taşıma işlemini nasıl gerçekleştirebilirim.

@alattin

notify notify (538)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Adword konusunda bilgi sahibi değilim. Ama panel içerisinde export (ver) / import (al) gibi bir seçenek var mı kontrol etmende fayda var. Eğer dışarı .csv gibi bir uzantıda anahtar kelimeleri verebiliyorsan mutlaka bunu içeri almanı sağlayacak bir import da vardır. Bu şekilde farklı hesaplar arasında istediğin anahtar kelimeleri taşıyabilirsin.

    alattin alattin (16999)
    6 yıl önce cevaplandı

    • @alattin abi onu daha önceden denemiştim şimdi yine denedim fakat sadece anahtar kelime raporu alıabiliyoruz sanırım .csv formatında export ettim ve diğer hesabıma import ettiğimde anahtar kelimeler gelmedi sadece rapor görüntülendi. Ama sağol abi ben araştırırım yinede :) notify 6 yıl önce
    • bulursan paylaş :) @notify alattin 6 yıl önce
    • Valla o kadar aradım abi ama nafile notify 6 yıl önce