After Effects kapanma sorunu

After Effects'de bir efekti sürükleyerek videoya ekliyorum fakat donup resimdeki hatayı veriyor sonra kapanıyor.

darking darking (18)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    C:\Users\Emirn\AppData\Roaming\Adobe\After Effects\16.0\logs klasöründe loglar olacak. Burada çökme ile ilgili son kayıt dosyasını bizimle paylaşırsan neden After Effects çöküyor bunu bulabiliriz.

    • After Effect güncellemesi varsa yüklemek sorunu çözmeye yardımcı olabilir.
    hakan hakan (15424)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Şuan evde değilim, en kısa sürede paylaşmaya çalışacağım. darking 4 yıl önce
    • Denedim fakat klasör boş görünüyor. darking 4 yıl önce

    Benim de After Effects çökme sorununa dair bir önerim var. Bir arkadaşımda bu sorunu şu şekilde çözdüm:

    Adobe forumunda bulmuştum:

    1. Denetim Masası > Programlar Ekle veya kaldır bölümünden After Effects'i kaldırdım.
    2. Daha sonra C:\Program Files\Adobe bölümünden After Effects klasörünü el ile sildim.
    3. After Effects'i tekrar kurdum.

    Bu işlemden sonra After Effects bir daha çökmedi.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Önerinizi deneyeceğim teşekkürler. darking 4 yıl önce
    • Önerinizi denedim fakat olmadı. darking 4 yıl önce