Ağ bağdaştırıcı görünmüyor

Bilgisayarı kapattım 30 sonra açtığımda internet yoktu. Aygıt yöneticisinde ağ bağdastirici yoktu

Araştırdım internetten ekran kartını yazıp indirme linkleri veriyorlar.

Bit : 32

Sistem  : Windows 7 Professional

Ekran Kartı :  Asus P5QL-ASUS-SE

caser45 caser45 (1)
9 yıl önce sordu

  • Arkadaşlar yardim edicek kimse yokmu ya :( caser45 9 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Ağ bağdaştırıcı görünmüyorsa, ilk yapmanız gereken sistem geri yüklemeyi çalıştırmak olmalı.

Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır?

Bu çözüm olmazsa Asus P5QL-ASUS-SE için ağ bağdaştırıcı Realtek RTL8111/8112 LAN Driver V7.3.522.2009 for Windows 32/64bit  sürücününü buradan indirin cve yükleyin.

Eğer bu da çözüm olmazsa ve hiç bir şekilde ağ bağdaştırıcı görünmüyorsa, BIOS resetlemeyi deneyin. Zira bazı BIOS'lar üzerinde ağ bağdaştırıcıyı kapatma özelliği var. Bu devreye girmiş olabilir.

hakan hakan (15394)