Ağ bağlantısı ağ köprüsü sorunu

merhaba "ağ köprüsü oluşturmak için internet bağlantısı paylaşımı tarafından kullanılmayan en az iki lan veya yüksek hızlı internet baglantısı secmelisiniz" diye hata alıyorum windows 8 kullanıcısıyım kaplosuz ağ kullanıyorum

kullanici172042 kullanici172042 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bağlantıları seçemiyormusun yoksa?

    Bir Ethernet birde WiFi bağlantısı seçeceksin. Alttaki gibi:

    Ve sonra bu seçili bağlantılardan birinin üzerinde sağtık menüsünden "Bağlantıları köprüle" ye tıklayacaksın. Alttaki videoda gösterildiği şekilde:

    Sınırlı Erişim Sorunu Çözüm / Ağ bağlantılarını köprüleme - videolu anlatım (tıkla)

    Dikkat: Seçilen ağ bağlantıları sadece wifi ve ethernet olsun. Eğer VPN bağlantıları falanda varsa onlar karıştırılmamalidir.

    Yanlış:

    Doğru:

    (1)

    (2)

    Edit2:

    Eğer ethernet kartı sürücüsü hatalıysa ve ethernet çalışmıyorsa ondanda olabilir. Bir ethernet kablo (CAD) ile bağlan bakalım, bağlantı başarılı olacakmı?

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

    • evet böyle yapmıyorum bende 2 tane var biri ethernet biride wifi tutuyorum tık yapıyorum yine bu hatayı yapıyor kullanici172042 6 yıl önce
    • aynen böyle yapıyorum zaten abi o hatayı ıine veriyor o yüzden cıldırıyorum kullanici172042 6 yıl önce
    • Resim al konuda paylaş dedim, HızlıResim sitesine yüklersin ve link verirsin, bakarız @kullanici172042 temmuz 6 yıl önce
    • abi şimdi oldu şimdi ne yapmam gerekiyor sınırlı yazmaması için kullanici172042 6 yıl önce
    • Demek bir eksiğin varmış ve düzeltilmiş. Neyse, ağ köprüsü oluştuysa (mesajım altında en son resimdeki gibi) PC'yi yeniden başlat, başka bir şey yapman gerekmiyor @kullanici172042 temmuz 6 yıl önce
    • abi cok tesekkür ederim sınırlı yazmıcak yani bundan sınra dogrumu kullanici172042 6 yıl önce
    • Yahu bana niye soruyorsun, yeniden başlat dedik ya. PC'yi yeniden başlat ve sonuçları kendin gör. Bir şey değil @kullanici172042 temmuz 6 yıl önce

    ağ köprüsü oluşturmak için internet bağlantısı paylaşımı tarafından kullanılmayan en az iki lan veya yüksek hızlı internet baglantısı secmelisiniz" diye devam ediyor bu hata cıldırıcam

    kullanici172042 kullanici172042 (1)
    6 yıl önce cevaplandı

    • O pencere ve sayfadaki ağ bağlantıları ile seçimin olan ağ bağlantılarının -seçili halleriyle- bir görüntüsünü konu muhtevasında paylaşırmısın, oradan bakalım. temmuz 6 yıl önce
    • abi benim pcye baglanırmısın kullanici172042 6 yıl önce
    • Yok öyle bi şey. Yardımlaşma tarzımız o değil. Sana görüntü dosyası ilave et konuya dedim. İlave et baklalım, çözeriz merak etme. temmuz 6 yıl önce
    • görüntülü dosya nasıl eklicem buraya kullanici172042 6 yıl önce