Ağ'daki yazıcıdan çıktı alamıyorum.

Yeni Windows güncellemesi gelene kadar ağdaki bilgisayara bağlanıp yazıcıdan çıktıları alabiliyordum fakat dün bir güncelleme geldi Windows'a ve ağdaki diğer bilgisayarların adını yazarak görmeye başladım bilgisayarımdan ağa tıkladığımda göremiyorum ve yazıcıyı görmeme rağmen yazıcıdaki çıktıları da alamıyorum.

eray1965 eray1965 (11)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Windows'un her güncellemesinde yazıcılar ile ilgili problemler yaşandığını farkettim. Yazıcınızın web sitesinden, yazıcınızın driverlerini indirip - kurmanızı öneriyorum. Eğer bu yöntem işe yaramazsa windows'un yeni güncellemesini beklemenizde fayda var.

    darkcrak darkcrak (5168)