Ağ erişimi askıya alındı

Google Chrome'da aşağıdaki gibi bir hata mesajı alıyorum:

Ağ erişimi askıya alındı

Bilgisayarınız uyku veya hazırda bekleme moduna girdiğinden Web sayfası yüklenemiyor. Bu durumda, ağ bağlantılarınız kapatılır ve yeni ağ istekleri başarısız olur. Sayfa yeniden yüklendiğinde sorun çözülebilir.

Hata kodu: ERR_NETWORK_IO_SUSPENDED

Chrome'da Ağ erişimi askıya alındı hatasının çözümü nedir?

hakan hakan (15424)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ağ erişimi askıya alındı hatasının sebebi ve çözümü:

    Ağ erişimi askıya alındı

    Bilgisayarınız uyku veya hazırda bekleme moduna girdiğinden Web sayfası yüklenemiyor. Bu durumda, ağ bağlantılarınız kapatılır ve yeni ağ istekleri başarısız olur. Sayfa yeniden yüklendiğinde sorun çözülebilir.

    Hata kodu: ERR_NETWORK_IO_SUSPENDED

    Google Chrome'da bu hatanın sebebi ağ kartının uykuya geçmesidir. Bilgiayarınız istinas bir durum yoksa, uyku moduna geçtiğinde güç tüketiminin azalması için ağ kartı uyku moduna alınır. Bu esnada doğal olarak internet, ağ işlemleri yapılamaz konuma gelir.

    Bilgisayarı uyku modunda çıkartmak hatanın çözümü olacaktır. Ağ erişimi askıya alındı hatası devam ediyorsa bilgisayarı yeniden başlatmak ağ kartının uyku modundan çıkmasını sağlayacaktır.

    hakan hakan (15424)