Ağ işletmenliği için bana rehber olacak ders kitapları

Merhabalar ben önümüzdeki senede 11.sınıfa gideceğim. Bilişim teknolojileri alanı / Ağ İşletmenliği bölümü okuyacağım Ağ işletmenliği ile ilgili bildiğiniz ders kitapları varmı daha iyi daha pratik örneklemesi güzel olan.

                                                                                                                               -Teşekkür Ederim...

lucas77 lucas77 (199)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    http://www.bilisimogretmeni.com/ag-isletmenligi/ag-isletmenligi-dali-modulleri.html

    burada bazı e-kitaplar mevcut bunlara bakabilirsin. Biraz eski olmakla beraber, ağ temelleri konusunda bilgi sahibi olmak için  Sistem Ve Ağ Temelleri kitabından da faydalanabilirsin.

    alattin alattin (16984)
    5 yıl önce cevaplandı

    • Bilgilendirdiğin için teşekkürler ama modüller kadar saçma örneklendirmesi olan hiç bir e-kitap görmedim. lucas77 5 yıl önce
    • @lucas77 ben de modulleri begenmiyorum. Ucretsiz ve erisilebilir oldugu icin ekledim. Kitabi inceleyebilirsin alattin 5 yıl önce