ağ ve paylaşım merkezi açılmıyor

internet erişimimde sıkıntı var müşteri hizmetleri ağ ve paylaşım merkezini açmamı oradan birkaç işlem yaptıracağını söyledi ancak denetim masısa üzerinden ancak buraya kadar gelebiliyorum ordan sonra sayfa boş ve sürekli dönüyor açılmıyor.
windows 8.1 (64 ) den windows 10 a yükselttim. genelde tüm sorunlarım bununla ilgili oldu. ne yapabilirim ?

gizz gizz (1)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    madem  windows 10 dan şüpheleniyorsun burdaki linke tıkla http://marsiv.com/windows-10dan-windows-8e-geri-donme.html

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)