Agame Best virüsü nasıl silinir?

İnternette gezerken sürekli karşıma " agame best " sayfası açılıyor. Agame best virüsü nasıl temizlenir?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarına reklam virüsü bulaşmış sanırsam ve sürekli reklam çıkartıyor bilgisayarında. Zamanında bende bu sorunları yaşamıştım ve ADW cleaner ve Mallwarebytes ile bu sorundan kurtulmuştum yani kısacası sende bu bilgisayarını bu antivirüs programları ile taramanda fayda var.

    Malwarebytes nedir? Malwarebytes nasıl kullanılır?

    Adwcleaner nedir? Adwcleaner nasıl kullanılır?

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

      ADWare bulaşmış, temizlemek kolaydır. Alttaki programı indir ve çalıştır.

      hydra hydra (3800)