Ağda kayıtlı değil hatası nasıl çözülür?

Telefonum samsung galaxy a5 2017. Arama sonlandırıldı - Ağda kayıtlı değil hatasi aliyorum ne yapmaliyim?

necefov necefov (-1)
5 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Ağda Kayıtlı Değil hatasını ilk kez mi alıyorsun? Daha önce bu telefonu kullanabiliyor muydun?

    Telefonu aldığın günden beri Ağda Kayıtlı Değil hatası alıyorsan #imei kayıtlı değildir. Ya da #imei başkası tarafından kopyalanmış demektir.

    Ağda Kayıtlı Değil hatasını ilk defa alıyorsan telefonu kapatıp açtığında muhtemelen düzelecektir. Hata kullandığın operatörün ağına bağlanamadığını işaret eder.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

      Aynen ilk defa aliyorum bu hatayi

      necefov necefov (-1)
      5 yıl önce cevaplandı

        Telefonu fabrika ayarlarına alarak (hard reset) düzeltmeyi dene.

        Ayrıca sim kartını çıkarıp tekrar takmanında faydası olabilir.

        Edit:

        Android SAMSUNG Ağda kayıtlı değil hatası ÇÖZÜM - Videolu anlatım (tıkla)

        temmuz temmuz (12505)