Ağımdaki bilgisayardan nasıl belge yazdırabilirim?

0

2 bilgisayar var, birine yazıcı bağlı. Yazıcı bağlı olmayandaki belgeyi yazıcı bağlı olandan yazdırabilir miyim? 2 bilgisayar ortak internete kabloyla bağlanıyor. Windows 7. 

misty misty (437)
2 hafta önce sordu

  Toplam 2 Cevap


  0

  Elbette yazdırabilirsin.

  Yapman gereken Yazıcının bağlı olduğu bilgisayara gitmek ve yazıcılar bölümünden ilgili yazıyıcı paylaşıma açmak.   Daha sonra da diğer bilgiayara giderek Yazıcı ekle >  Paylaşılan / ağ yazıcısı seçeneği ile o yazıcıyı eklemek.

  alattin alattin (15876)
  3 gün önce cevaplandı

   -1

   Yazıcı olmayandaki belgeyi bluethoot ile yazıcıya bağlı olana göndermelisiniz. Bunu da bilgisayarının sağ altındaki ok ikonuna tıklayarak açılan mini pencerede bluethoot ikonuna tıklayıp yapabilirsiniz. Sonrasında zaten dosya gönder deyip dosyayı ve yazıcıya bağlı olan cihazı seçerek devam edin.

   xbedirhanx xbedirhanx (238)
   2 hafta önce cevaplandı

   • bluethootsuz olmaz mı? misty 2 hafta önce
   • Usb kablo veya usb bellekle yapabilirsin. xbedirhanx 2 hafta önce
   • yazıcının bağlı olduğu bilgisayardaki kişiyi rahatsız etmemek amacındayım. kendi bilgisayarımdan belgeyi yazdır dicem ama onun bilgisayarından onun haberi olmadan yazdırılacak. nasıl yaparım bunu? misty 1 hafta önce
   • @alattin misty 1 hafta önce
   • Dosyanın yazıcıya bağlı olan cihazda kendisinin veya yedeğinin olması şart. O kişinin haberi olmadan da bunu yapamazsınız. Yani o kişinin bilgisayarını aracı olarak kullanmak için o cihazdan izin verilmesi şart. xbedirhanx 1 hafta önce
   üyelik gerektirir

   Cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız.

   Eğer uzmanim.net üyesiyseniz giriş yapabilirsiniz: üye girişi yap
   uzmanim.net'e üye olmak çok kolaydır: hemen kayıt ol