" AIDA 64 " Nedir ?

ybaskin34 ybaskin34 (1440)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    " AIDA 64 " Nedir ?

     Sisteminizde mevcut olan donanım ve yazılımlar hakkında detaylı bilgi sunan programdır.

     32bit ve 64bit sürümleri mevcuttur.

     Türkçe arayüze sahiptir.

    ( Anakart , işlemci , ekran kartı gibi donanımların sıcaklık değerlerini öğrenebilir , en ince ayrıntısına kadar detaylı bilgiler edinebilir vs. vs. bilgiler alabilirsiniz )

    Sisteminizle ilgili tüm bilgileri içeren rapor hazılayabilirsiniz.. ( menü çubuğundaki rapor bölümünden )

     AIDA 64 Arayüz Ekranı

    İndirme Linki : https://www.aida64.com/downloads

    ybaskin34 ybaskin34 (1440)
    5 yıl önce cevaplandı

      Great job! I am really inspired from archive of post and big fan of outlook Support emailing service. You can establish the fine connection with our expert through dialing outlook support phone number.  Our site is open 24 hours in a day.

      kullanici465422 kullanici465422 (1)