AIDA64 Raporu ile Güncel Sürücü Bulma

Arkadaşlar selam, Size 20 MB boyutunda bilgisayarımın AİDA64 raporu vereceğim. Bana güncel sürücüleri bulur musunuz? Vakti olanlar tabi..

Rapor için tıklayınız.

fice00 fice00 (19)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sürücü güncelleme konusunda hep aynı şeyi söyleriz.

    Sürücü güncelleme takıntısına sahip olmak pek doğru değildir. Bilgisayar o an sorunsuz bir şekilde çalışıyorsa fazla kurcalamamak en mantıklısıdır.

    Sürücü güncellemek için:

    1. Aygıt Yöneticisi'ne girin.
    2. Herhangi bir aygıta sağ tıklayıp "sürücü yazılımını güncelleştir" seçeneğine tıklayın.
    3. Eğer o sürücünün yeni bir sürümü çıkmışsa Windows bunu otomatik olarak bulup indirir ve yükler.

    Bunun dışında fazla takıntılı olmaya gerek yoktur.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Aygıt yöneticisinde, her bir aygıta sağ tıkla güncelle demek imkansız gibi. 100 tane rahat var :D fice00 6 yıl önce
    • Hepsine yapmana gerek yok zaten. Sadece önemlilerine yapsan yeterli. @fice00 omercik 6 yıl önce
    • Peki, Windows update güncelliyor diyorsunuz ya. Niye 7-8 ayda bir güncelleme yapıyor. Diğerleri beta mı? @farurhenho fice00 6 yıl önce
    • Windows Update her zaman güncel sürücüyü bulmayabilir. Dediğim şekilde yapman en mantıklısı. @fice00 omercik 6 yıl önce