Aidata tablet wifi sorunu

Baba okuldan aidata alim 10 tablet verildi bu tablet şarj sorunuyla servise gitti ve anakartının değiştiğini söylediler tablet bugün geldi ve wifiye bağlanmıyor ne yapabilirm

emir3467 emir3467 (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Wifi ye bağlanırken hata mı alıyorsun? Başka wifi denedin mi? Senin yerinde olsam başka Wifi denerim. Sorunlu bir akatart takmış olabilirler.

    Android tablet ve telefonlarda wifi bağlanma sorunu yaşarsan bunu çözmen için çok fazla seçenek yok.

    Ayrıca evdeki modemi kapatıp açmayı deneyebilirsin.

    hakan hakan (15409)