Airlink wifi adaptör sürücüsü kurma

Bilgisayarımın ethernet kartı bozuk olduğu için bir arkadaşımdan airlink marka wifi adaptörü aldım ancak sürücüsü yok. İnternette bulamadım. Nasıl sürücyü indirebilirim?

emirsafa emirsafa (7)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    İşletim sistemini yazmamışsın AirLink kablosuz adaptörün tam modelini yazmamışsın. Şimdi sana bazı sürücüler göstersek büyük ihtimalle bunları denemiştim, olmamıştı gibi şeyler söyleyeceksin.

    Sen en iyisi alttaki sürücü yükleme ve güncelleme programlarını dene. Diğer sürücüleri güncellemek için kullanmana gerek yok. Sadece lazım olan sürücüyü bulmak ve yüklemek için kullanırsın (Bu arada sürücü yüklemesinden önce PC'de Sistem Geri Yüklemeyi aktif değilse aktif hale getirmek ve her ihtimale karşı bir geri alma noktasıda oluşturmak daha güvenli ve sağlıklı olur):

    Driver Booster nedir? Driver Booster ne işe yarar?

    Edit, lazım olabilir:

    Sistem Geri Yükleme nedir, nasıl yapılır? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)