AirTies modem arayüzüne giremiyorum, sebebi nedir?

Kardeşlerim Airties4240 modemimin internetteki arayüzüne giremiyorum, lütfen yardım eder misiniz sayfa açılmıyor. Ip adresi degişmiş ya da modem kapalı mı? Yardım ederseniz sevinirim.

emrah666 emrah666 (5)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Ilk önce modem ve pc arasında modem ayarlarını yap sarı kablo ile bir ucunu pc ye diğer ucunu modem arkasında bulunan cıkışlardan birine takmalısın sonra pc  ne internet gelecektir ve google Chrome veya Mozilla yı açıp 192.168.2.1 veya 192.168.1.1 yapmalısınız

    efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)