Akıllı çocuk saatlerinde GPS sorunu en az olan hangi markalar olabilir?

Çocukların dışarıda takibi için kullanılan akıllı çocuk saatlerinde konum takibi için GPS özelliği var.
Fakat yerini belirlemede sapmalar oluyormuş genelde, mesela Sentar TD 07S modeli gibi, bunlarda yüzde 30 gibi sapmalar varmış.

En uygun bu konuda verimli olacak model hangisi olabilir önereceğiniz?

muvel muvel (332)
4 yıl önce sordu

  • Kaç TL bütcen var darkcrak 4 yıl önce
  • 1000 tl muvel 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Elari FixiTime 3 GPS ile ilgili iyi yorumlar okumuştum. Çok fazla bilgim yok o yüzden detay veremeyeceğim. Bir ara bir arkadaş için araştırmıştım biraz.

hakan hakan (15409)