Akıllı tahtaya Bonzi Buddy yüklesek sorun olur mu?

Akıllı tahtaya Bonzi Buddy yüklesek herhangi bir sorun olur mu?

kullanici358202 kullanici358202 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    BonziBUDDY çok eski bir program. 2000 yılların başında oldukça yaygındı. Sonra casus yazılım, reklam yazılımı olarak sınıflandırıldı ve sonrasında mahkemeden ceza aldıkları için yazılımı sonlandırdılar.

    BonziBUDDY gibi yazılımları akıllı tahyaya yüklemek mantıklı bir iş değil. Windows Defender gibi yazılımlar BonziBUDDY yazılımını zararlı olarak görür ve otomatik olarak siler.

    Adware: Win32/BonziBuddy e adware olarak Windows Defender antivirüs buluyor ve otomatik siliyor.

    hakan hakan (15394)