Akıllı telefon önerisi

Merhaba hayırlı bayramlar

Sizden bir konuda yardım almak istiyorum .Ben ortalama 1000 liralık bütçelik bir telefon almak istiyorum. Öncelikli olarak kasma sorunu olmayan ,kamera kalitesi iyi olan , oyunlarda iyi performans gösteren , mümkünse biraz büyük ekranlı bir telefon istiyorum , önerebileceğiniz bir şey var mı?

Bir de bana GM-5 önerdiler , sizce nasıl?

dwyanewade dwyanewade (5)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Selamün Aleyküm

    Bİlinmeyen Telefonlara Güvenme
    Bilinen TELEFONLAR : Samsung : HTC : Huawei

    Akıllı Telefon Alacaksan

    HTC One M8 = Fiyatı = :1.088,00 TL Bin Seksensekiz TL = Bütceni Aşıyor

    Huawei P8 = Fiyatı = Gittigidiyor Fiyat : 1.045,00 = N11.Com Fiyat : 869,00 ; = Gittigidiyor Bütçeni Aşıyor : n11 İse Tam Uygun

    Samsung J5 = Fiyatı = Gittigidiyor = 749,00 Tam uygun Sana : n11.com ise  789,00 TL

    Nokia Lumia 10 mp 4 G = Fiyatı = Gittigidiyor 849,99 TL -

    Iphone S5

    KARDEŞİM SEN İNTERNETTEN BUNLARI ARAŞTIR BEĞENDİĞİNİ YAZARSIN - Sonrada Alırsın

    Karar Veremedin Hangisi iyi Ve ucuz Diyosan Bu İYİ : Huawei P8 Ve Samsung J5

    huseyinking huseyinking (-50)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Bilgilendirdiiniz ici. Tesekkurler hocam , YYani general mobile alma diyosunuz , Ama mesela şöyle devlet bile general mobilea guveniyo , MEB tabletleri onlar adına ,.Htc m8 sanki biraz düşük potansiyele sahip gibi , sanırım gm5 aralarında en iyisi gibi , Siz ne dusnuyorsunuz hocam? dwyanewade 7 yıl önce

    Bence belirttiğin bütçeye en uygun telefon GM 5'tir. Fiyat performans bakımından bu böyle.

    Ama eğer 1000 değilde 1500 olsaydı bütçen sana kesinlikle Samsung Galaxy Note 4 tavsiye ederdim (Hepsiburada.com, ithalatçı garantili). Ben bir iki ay kadar önce bu tercihi yaptım ve gerçekten çok memnunum. Mayıs 23'te Android 6.0.1 güncellemeside geldi (Sonrada bir hafta kadar önce bir firmware güncellemesi yapıldı.). Bu güncellemeden/güncellemelerden sonra bana göre birçok bakımdan Note 5'den daha iyi ve kullanışlı bir telefon oldu. Eğer bütçeni ayarlayabilirsen kesinlikle bu telefonu tavsiye ederim sana. Ama yok eğer 1000 Liradan fazla ayıramıyorsan, o haldede dediğim gibi en uygunu GM 5 olur.

    temmuz temmuz (12505)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Tesekkur ederim hocam , gm5 iyi gibi dwyanewade 7 yıl önce
    • Bütçene göre öyle.. Şimdiden güle güle kullan.. temmuz 7 yıl önce