Akıllı telefon tavsiyesi 2016

Akıllı telefon önerir misiniz?  Kullanışlı, çok fazla özelliğe sahip telefon. Fiyat önemli değil.

nuri92 nuri92 (32)
8 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    samsung note 5 önerebilirim fiatı  cazip görünüyor

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

      Akıllı telefon almak için biraz beklemeni tavsiye ediyorum. Zira yeni amiral gemi cihazların çıkmasına çok az kaldı. Yeni gelecek Snapdragon 820 yonga setine sahip bir cihazı satın alabilirsin. LG G5, Samsung Galaxy S7, Xperia Z6 gibi modellerin yakın zamanda piyasada olacağını düşünürsek beklemek en doğru tercih. iOS tarafında yakın zamanda yeni bir modelin çıkması beklenmiyor. 2016 Eylül gibi yeni iPhone modelini göreceğiz. Android tarafında önümüzdeki aylar çok hareketli geçecek. Cihazlar çıkmaya başladığı zaman gerekli incelemeleri ve testleri yapıp bir tavsiye konusu açarız. Şu an için ben Galaxy S7 ve LG G5'in çok iyi cihazlar olacağını düşünüyorum. Yakın zamanda daha net tavsiyeler verebileceğiz.

      brsozl brsozl (1961)
      8 yıl önce cevaplandı

        hangi telefon markası iyi  htc,sony samsung,lg

        nuri92 nuri92 (32)
        8 yıl önce cevaplandı

        • Farklı sorularınız için yeni konu açabilirsiniz. brsozl 8 yıl önce