Akıllı Telefon Tavsiyesi

1000-1200 tl arası tasarım olarak şık görünen bir telfon almak istiyorum. 3 gb rami olan modellere bakıyorum. Telefonda genelde intenet kullanıyorum, oyun pek oynamıyorum. Fotoğraf çekmeyi seviyorum. Sony m5, GM 5 plus, lenovo vibe S1 ve samsung A7 2016 modellerine baktım.En az 3 sene kullanmak istedğim bir telefon istiyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir acaba? Yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler, iyi çalışmalar

simsek931 simsek931 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Şarjının uzun süre gitmesini istiyorsanız Lenovo Vibe P1'i almanızı tavsiye ediyorum.Kamerası ışıklı ortamda güzel çekiyor akşam çekim yapmanızı tavsiye etmem tatmin etmez.2gb ramı var oyun oynasanızda yetiyor ram. Hepsiburadada 1130tl yada bimeks mediamark gibi yerler kampanya yapıyor takip ederseniz 1100-1120 gibi bir rakama alabilirsiniz.2gb ram kötü değil oyun pek oynamıyorum yazmışsınız clash of clans clash royale online kafa topu gibi oyunları kasmadan oynacağınızı belirteyim.

    cemozdemir cemozdemir (47)