Akıllı telefona indirebileceğim ücretsiz word  sayfası var mıdır ?

mat7 mat7 (341)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sanırım Word uygulaması soruyorsun. WPS Office önerebilirim

    https://play.google.com/store/apps/details?id=cn.wps.moffice_eng&hl=tr

    ücretsiz olaran Android telefon ve tabletlerde kullanılabilir. Ben başarılı buldum.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • Bende var bu program , fakat tam istediğim bu değil benim . Kullanmayıda başaramadım zaten.. Benim istediğim bilgisayarda kullandığımız gibi word sayfası kullanmak . @murat (10042) mat7 4 yıl önce
    • word sayfasını editleyebilmek istiyorsun anladım. lisans Microsoftun olduğundan dolayı böyle bir şey bulamıyoruz sanırım. muvel 4 yıl önce
    • Evet @muvel mat7 4 yıl önce

    Microsoft Word: Belge Yazma, Düzenleme ve Paylaşma Android cihazlar için Google Play'den indirebilir ve kullanabilirsin.

    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.office.word&hl=tr

    Yanlış hatırlamıyorsam Microsoft Word Android telefonlar için ücretsiz

    alattin alattin (16984)
    4 yıl önce cevaplandı

    • indirdim ama kullanmayı başaramadım .. @alattin (13979) mat7 4 yıl önce
    • Bir video çekelim @mat7. Video hazır olduğunda linki seninle paylaşırım. alattin 4 yıl önce
    • . @alattin (13979) Çok sevinirim. Bekliyorum. Tlfn markası farkeder mi ? mat7 4 yıl önce