Akıllı telefonlarda Facebook Messenger ile görüntülü görüşme Türkiye'dede başlatıldımı?

iOS ve Android işletim sistemli akıllı telefonlarda kısa bir süre önce ABD ve bazı diğer ülkelerde başlatılan Facebook Messenger uygulaması ile görüntülü görüşme özelliğinin giderek diğer ülkelerdede devreye gireceği açıklanmıştı. Günümüz itibariyle Ülkemizde bu özellik çalışmaya başlamışmıdır?

temmuz temmuz (12505)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Sosyal medya devi Facebook'un uzun süredir üzerinde çalıştığı görüntülü görüşme özelliği bugün (20/05/2015) itibariyle Facebook Messenger kullanıcılarına -Ülkemizdede- sunuldu.

    Facebook’un birkaç hafta önce tanıttığı Messenger üzerinden görüntülü sohbet özelliği tüm kullanıcılara açıldı.

    Messenger ürünlerinden sorumlu başkan yardımcısı David Marcus’un Facebook paylaşımıyla duyurulan gelişme, hem iOS hem de Android kullanıcılarını ilgilendiriyor. İki platformda da Messenger’ın güncel sürümüne sahip olan kullanıcılar, Messenger bağlantılarıyla görüntülü sohbet yapabiliyor.

    Bunun için ilgili isme ve ardından açılan ekrandaki kamera ikonuna dokunmak yeterli.

    temmuz temmuz (12505)