Akıllı Telefonların Saat Sorunu

Arkadaşlar bende S3 var, saati otomatik yapınca 20:05 oluyor, ama Türkiye'de şuan saat 21:05 . Ama otomatiği iptal edersem, kendim saati 21:05 yaparsam, bu seferde İnstagram'da gönderiler 1 dakika önce yerine, 1 saat önce yazıyor..

pilaye pilaye (5)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Türkiye'de saatler 1 saat geri alınmadığı için saat sorunu yaşıyorsunuz. Saati otomatik yapın, onun yerine saat dilimini herhangi GMT +3 olan bir ülke olarak değiştirin. GMT +3 yaparsanız telefon saat sorunu çözülecektir.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Siz hangi GMT +3 önerirsiniz? Aynı mı hepsi? pilaye 6 yıl önce
    • Hiç farketmez. Önemli olan saat diliminin GMT +3 olmasıdır. Hepsi aynı. @pilaye omercik 6 yıl önce