Akıllı telefonumun rehberinde bazı nolar iki kere yazılmış gibi görüyor ve birini silemiyorum

Akıllı telefonumun rehberinde bazı nolar iki kere yazılmış gibi görüyor.

Birini siliyorum o an siliniyor fakat sonra yine geri geliyor.

Bunu nasıl çözebilirim ?

mat7 mat7 (341)
4 yıl önce sordu

  • Whatsapp var mı telefonunda? darkcrak 4 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Bu sorunun kaynağı eğer telefonun da Whatsapp var ise bu sorun ile karşılaşırsın yani rehberinde 2 kişi olur.

Çözümü ise çok kolay:

1.Telefon rehberine gir

2.Sonra Kişiler'e gir ardından da sağ üst tarafda ki üç noktaya tıkla ve ayarlara gir

3. Ayarlardan da Görüntüleme Tercihlerine tıkla

4. Görüntüleme Tercihlerinden de SIM'i seç artık rehberinde 2 tane aynı kişiden olmayacak

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce cevaplandı

  • Ben bu sorunu hala çözemedim.. Bu konu hakkında iletişim kurnuşmuştuk hatta . @darkcrak (2796) mat7 4 yıl önce