Akılsız Tvye Cep Telefonu Bağlamak

smart olmayan led-lcd tvlere cep telefonu nasıl bağlanıyor, telefondaki film-oyun-ekran nasıl aktarılıyor?

leone1907 leone1907 (18)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tabiki bağlanılıyor bunun için hdtv video kablosu yani (hdtv video cable) lazım bu kabloyu aldıktan sonra android kullanıyorsanız (standart) şarj girişini telefonun şarj girişine takıyorsunuz eğer telefonunuz ios telefonu ise ios girişini bi alt girişe takıp ios telefonunuzun şarj girişine takıyorsunuz sonra usb ve hdmı kablosunu televizyona takıyorsunuz ve telefonun görüntü olduğu gibi televizyona aktarılıyor ama bunu internet üzerinden mi yapıyor yoksa internetsiz mi yapıyor onu bilmiyorum.

    Not: Arkadaşım telefonun performansına göre görüntü aktarımında değişmeler olur diyor çünki kendi telefonu ile denediğinde görüntü aktarımında ne yazık ki gecikmeler vardı dedi.

    lucas77 lucas77 (199)
    4 yıl önce cevaplandı

    • peki hepsi standart mı, telefonun tvnin markası farkediyor mu? leone1907 4 yıl önce
    • Hayır Telefonun ya adroid ya da ios olacak ama android telefonun bir başka şarj girişi de var standart olmayan onun haricinde mutlaka televizyonunda bir usb girişi ile bir de hdmı girişi olacak. lucas77 4 yıl önce