Akış yenilenemedi - Instagram açılmıyor sorunu 9 Kasım 2018

Instagram uygulamasında yenileme yapılamıyor. Ya çok yavaş ya da akış yenilemedi hatası veriyor. Sorun ne olabilir?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 4 Cevap

    Instagram akış yenilenemedi hatasının çözümü nedir?

    Instagram'da şuanda dünya genelinde sorun yaşanıyor. Instagramda akış yenilenemedi hatası alıyorsanız şuan sorun sizde değil.

    Instagram sunucuları sorunlar yaşıyor bu sebepten Instagram kullanıcıları akış yenilenemedi hatası alıyor. Bazı kullanıcılar Instagram'ın çok yavaş olduğunu rapor ediyorlar. Sorunun çözülmesi için bir müddet beklemek gerekiyor.

    Bilmeniz gereken sorun genel bir sorun.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

      DownDedector'de Instagram çöktü ve Instagrama giriş yapılamıyor raporları arttı. Sorun dünya genelinde yaşanıyor. Bazı bölgelerde sorun düzelmeye başladı. Kısa bir süre sonra sorun tamamen düzelecek gibi görünüyor. Instagram üzerindeki videoları izlemek mümkün. Bu da sadece bazı sunucularda çökme olduğu anlamına geliyor.

      hakan hakan (15409)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Evet özellikle ABD'den çok fazla instagram çöktü raporu var. murat 5 yıl önce

      Bende herhangi bir instagram giriş hatası veya akış yenilenemedi hatası çıkmadı. Sanırım bu sefer sorun fazla büyük değil.

      omercik omercik (9418)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Girişi denemedim ama çok yavaş şuanda murat 5 yıl önce

      Bende hala Instagram akış yenilemedi hatası veriyor sorun düzelmedi mi?

      ceyda ceyda (312)
      5 yıl önce cevaplandı

      • Sorun kısmen devam ediyor gibi. Ben de yavaş da olsa açılıyor. Yükleme yapıyor. Bazen de akış yenilemedi hatası veriyor. murat 5 yıl önce
      • Bende hiç akış yenilenemedi hatası vermedi, açıkçası yavaş da değil :D Sanırım beni vurmadı sorun omercik 5 yıl önce