AKK kaldırma

AKK kaldırmak mümkün mü?  Adil kullanım kotasını kaldırmanın bir yolu var mı?

İnternette gezerken pek çok site gördüm AKK limiti kaldırma yöntemleri anlatılıyor, bunlar gerçek mi?

Bu konuda bilgi sahibi olan arkadaşlardan yardım istiyorum. AKK'ı çok düşük olan bir paket kullanıyorum. Ayın ortası olmadan Adil kullanım kotası limiti devreye giriyor.  AKK kaldırmanın bir yöntemi varsa paylaşırsanız sevinirim.

alivecan alivecan (337)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba, brsozl isimli kullanıcı Adil Kullanım Kotası (AKK) Kaldırma 2016 adlı yazısında sorununuzun çözümünü açıklamıştır.

    lion lion (595)