AKK ne demek ? Ne işe yarar ?

Merhaba internet almayı düşünüyorum tek ben kullanıcam ve sadece oyun için önerileriniz varsa lütfen belirtin pahalı olmamasına dikkat ederseniz sevinirim.

[SORUM]

AKK ne demek ne işe yarar biraz araştırdım ama anlamadım

combine combine (9)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Hızın 16 diyelim ama sözde sınırsız. Sen, 100 GB kullandığında hızın 5 e düşüyor. Ay sonuna kadar böyle.

    turkiye turkiye (16)
    6 yıl önce cevaplandı

    • Anladım Teşekkürler combine 6 yıl önce

    AKK PC kullanıcıları için işe yarayan bir şey olmayıp tersine onların internet kullanımlarını kısıtlayan, özgür internet kullanımına engel olan bir uygulamadır. İnternet servis sağlayıcıları tarafından müşterilerine hizmet alınan tarifeye göre farklılık gösteren download kotası olarak uygulanır. "Sınırsız internet" yalan ve aldatmacasının şeklidir.

    Adil Kullanım Kotası uygulaması BTK (Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu) ile Ulaştırma ve Haberleşme Bakanlığı resmi açıklamalarına göre 2018 sonunda tamamen kaldırılacaktır.

    Adil Kullanım Kotası (AKK) yeni düzenlemesi neler içeriyor? (tıkla)

    temmuz temmuz (12505)
    6 yıl önce cevaplandı

      -1

      Adil Kullanım Kotası

      krsn krsn (233)