Alacağım ekran kartı bilgisayarım ile uyumlu mu? Uyumlu değil ise ne gibi sorunlar yaşatır?

Selam ben bir ekran kartı almak istiyorum bikgisayarım için sorum şu. Alacagım ekran kartı Msi geforce gtx 980 4G ve bilgisayarımın illemcisi ise (AMD athlon x2 250 Processor 2009) sorum şu : Alıcagım ekran kartı uyumlu olurmu veya olursa bilgisayarım yanarmı veya yeni bir işlemci alırsam örnek i5 intel gibi bu ekran karti yakarmı bilgisayarımı yinede ?

kullanici32995 kullanici32995 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Yeni bir işlemic nasıl almayı düşünüyorsun? Anakartın desteklemiyor, anakartın AMD, yeni işlemci olarak intel alamazsın.

    Darboğaz olabilir şahsen ben almazdım o işlemciye o ekran kartını.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Peki ne yapmaliyim

      kullanici32995 kullanici32995 (1)