Aliexpress kapıda ödeme var mı?

AliExpress sitesinden sipariş vermek istiyorum. Kredi kartım yok. AliExpress'te kapıda ödeme seçeneği var mı?

Anonim Anonim (156)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    AliExpress web sitesinde ve AliExpress mobik uygulamasında kapıda ödeme sistemi yok. AliExpress Çin merkezli bir firma ve ürünleri genelde Çin, Rusya gibi ülkelerden gönderiyor.  Kapıda ödeme genelde yerel firmalarda oluyor. Şuan için AliExpress'in kapıda ödeme gibi bir sistemi yok.

    hakan hakan (15394)