AliExpress Mesaj gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.

AliExpress satıcıya mesaj göndermek istiyorum. Mesaj gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.  hatası alıyorum. Tekrar denediğimde yine aynı hata geliyor. Sorun ne olabilir?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    AliExpress mesaj gönderim sistemi zaman zaman sorun yaşatabiliyor. Sayfayı yenilemek (eğer bilgisayardan bakıyorsan F5 tuluna basmak) çözüm olabiliyor.  Ya da AliExpress sitesine tekrar giriş yapmak sorunu çözebiliyor.  Sorun AliExpress kaynaklı oluyor. Devam ederse bir kaç saat sonra tekrar mesaj göndermeyi deneyebilirsin.

    alattin alattin (16984)