AliExpress Pasaport bilgisi istiyor. Benim Pasaportum yok. Ne yapabilirim?

AliExpress Adres ekleyin bölümünde bilgileri alırken benden Pasaport bilgisi istiyor. Sizi videonuzu izledim. Sizde öyle bir alan yok. Aliexpress'ten pasaportu olmayan alışveriş yapamıyor mu? Aliexpress alışverişi için pasaport şart mı?

Anonim Anonim (156)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    AliExpress sipariş ekranında pasaport bilgisi bölümü eklemiş. Fakat bunun yanlış çeviri olduğunu düşünüyorum. Pasaport bilgisi bölümüne dikkat edersen burada

    1. Ad Soyad
    2. Tc Kimlik Numarası

    isteniyor.  Aslında normal bilgiler istiyor. Pasaport ile alakası yok.

    Aliexpress alışverişi için pasaport bilgisi gerekmiyor. Sadece yanlış çeviri söz konusu bu sebepten biraz kafa karıştırıyor.  Sadece bu ekranda istenen bilgileri girmen yeterli. Başka bir bilgiye gerek yok. Aliexpress pasaport bölümü tamamen yanlış çeviri hatası.

    murat murat (12492)