Aliexpress siparişinin çabuk gelmesini için ne yapabilirim?

Aliexpressden sipariş verirken daha çabuk gelmesi için ne yapmalıyım.Mesela 2 hafta.Bu arada mən çinden Baküye sipariş veriyorum

elnara elnara (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Kargo şirketini değiştirebilirsin onun dışında yapabileceğin bir şey yok, kargo firmasını değiştirirsen kargo ücreti de artar. Kargo firması seçerken ne kadar ücret ödeyeceğin yazar.

    hydra hydra (3802)
    3 yıl önce cevaplandı

      Çok paran varsa DHL'yi seçebilirsin ama onun dışında bir şey yapamazsın.

      toprak34 toprak34 (2026)
      3 yıl önce cevaplandı

        Aliexpressde siparişde bir sorun olduğu zaman SF express ile iletişime geçin diyor.Nasıl iletişim kura bilirim?

        elnara elnara (1)