Aliexpress tartışma açamıyorum

İyi günler abi yardımına ihtiyacım var. Tartışma açamıyorum şöyle bir ibare çıkıyor karşıla SATICI ÜRÜNLERİMİZİ KARGOLANDIKTAN SONRA 10 gün içinde tartışma aç'ı kullana bilirsiniz diye. Nasıl tartışma açabilirim?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Aliexpress'de tartışma açabilmen için ürünün kargoya verilmiş olması gerekiyor. Kargoya vermeli ve üzerinden 10 gün geçmeli. Sipariş verdikten hemen sonra tartışma açamazsınız.

    Aliexpress tartışma açma gelen üründe hatalı, hasar varsa kullanmanız gereken bir özellik.  Örnek veriyorum; bir gözlük sipariş ettiniz, gözlük geldi. Fakat görselde gördüğünüz, ürün bilgisinde gösterilen ile gelenin hiç alakası yok ya da ürün geldi ama camı kırık İşte bu durumda tartışma açabilirsiniz.

    murat murat (12492)