Aliexpress'ten anakart alınır mı? Önerileriniz nelerdir?

Methaba arkaşlar Aliexpress'ten anakart almak istiyorum, oradan alabileceğim en uygun butçeli anakartları önerir misiniz? 8 GB'a kadar RAM desteği olması ve USB 3.0 desteği olmasını istiyorum.

Sistem özelliklerim

İşlemci: Intel Xeon x3440, 1156 Pin

Ekran kartı: AMD Radeon R7 240

RAM: 8 GB DDR3

Anakart: p7h55-mlx

okan1905 okan1905 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bahsettiğin özellikteki bir anakart 90$ civarında (ASUS P7P55D-E Pro original motherboard DDR3 LGA 1156 support Xeon X3440 P55 Desktop motherborad) ayrıca Türkiye'ye ücretsiz gönderim sunuyor.

    Aliexpress'ten anakart alabilirsin elbette. Ama sorun çıkarsa garanti konusunda sıkıntı yaşarsın. Örneğin buradaki Asus yüksek ihtimalle garanti desteği vermez. Bunu aklından çıkartma.

    hakan hakan (15409)