Aliexpress'ten masaüstü PC alınır mı?

Bir masaüstü bilgisayarı almak istiyorum. Güzel sistem arıyordum baktım uygun fiyatlar ama dolandırıcı olabilir değil mi? Yardım eder misiniz?

prooyunc1 prooyunc1 (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Alınmaz. Fiyatlar pahalı. Link at inceliyeyim. Eski ekran kartlarını BIOS modlayıp 1050 Ti'mış gibi gösterebiliyorlar sen 1050 Ti sanarsın ama aslında o GTS gibi eski bir ekran kartıdır. Vergi falan derken Türkiyedeki fiyatlara denk gelir. Adamlar çıkış fiyatından daha ucuza ekran kartı satıyorlar.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

      Alibabadan alinirmi linku https://m.alibaba.com/product/1700006526760/The-Gaming-PC-Core-i9-9900k.html?spm=a2706.7835515.0.0.7c67ae03Da2I6V&__detailProductImg=//s.alicdn.com/@sc01/kf/U523fdf3b40d54efdbc4e305da52ce27db.png_220x220.png

      prooyunc1 prooyunc1 (1)
      3 yıl önce cevaplandı

      • Alibabadan sipariş yapamazsın firman olması gerekiyor ithalat falan onayı lazım çok karışık alibabadan tekli alışveriş genelde yapamazsın en az 100 sipariş oluşturabilirsin. Ve bana çok güvenilir gelmedi VRAM'e 64 GB yazmışlar. hydra 3 yıl önce