Aliexpress teslimat yapılamadı (other reasons) ne demek ?

21.06.22 Tarihinde teslimat yapılamadı yazısı var şubeye gittim böyle bir kargonun olmadığını söylediler. LP ile başlıyor takip numarası. Aliexpress takip kısmına baktığımda teslimat yapılamadı yazısından sonra (Other reasons) yazıyor. Çine geri dönmemiş 1 haftadır bu yazı var ne yapmam gerekiyor ?

kullanici744050 kullanici744050 (1)
1 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Satıcıyla iletişime geçin ticket vs açın yardımcı olurlar, pahalı bir ürün değilse direkt para iadesi başlatırlar.

    hydra hydra (3802)